PROMET - ŚRUTOWANIE, PIASKOWANIE, MALOWANIE

O firmie

Historia

Firma Promet Sp. z. o.o. powstała w 2002 roku.

Swoją działalność rozpoczęła od produkcji rur stalowych. Po wielu latach na rynku, dostosowując się do jego potrzeb, Firma zmieniła profil swojej działalności i skupiła się na usługach śrutowania, piaskowania i malowania.

Nowa siedziba Firmy mieści się na Śląsku, w Tarnowskich Górach. Dysponujemy halami o łącznej powierzchni 4600 metrów kwadratowych.

Usługi

Firma specjalizuje się w:
  • Śrutowaniu maszynowym, które realizujemy na śrutownicy turbinowej za pomocą śrutu kulistego lub ręcznym śrutowaniu w jednej z naszych dwóch komór za pomocą śrutu ostrego.
  • Czyszczeniu strumieniowo-ściernym (piaskowaniu), czyszczeniu wodą pod wysokim ciśnieniem (500 bar) lub za pomocą mieszaniny wody z piaskiem.
  • Nakładaniu powłok malarskich farbami tradycyjnymi i ogniotrwałymi (PPOŻ) m.in. materiałami Flame-Stal, Seelguard, Kamatherm.

Jakość

Używamy materiałów i sprzętu tylko sprawdzonych marek!

Do śrutowania, używamy śrutu kulistego niemieckiej firmy Ervin. Powłoki malarskie nakładane są sprzętem amerykańskiego producenta firmy Graco.

Farby, które stosujemy pochodzą między innymi od takich dostawców jak Hempel, Jotun, PPG, Baril, Geholit, Rembrandtin, Sherwin-Williams, Tikkurila, Malchem, International, Teknos

Portfolio w wersji PDF